Майстерня Ландшафтного Конструювання пропонує вам:

 
 
 

Майстерня Ландшафтного Конструювання існує з 2011 року. За ці 9 років нам вдалося успішно реалізувати до сотні проектів в секторі елітного та бюджетного благоустрою.

Наша група складається з фахівців високого рівня, що мають необхідну освіту в області фізіології рослин.

Ландшафтний дизайн для нас - це спосіб життя : ми регулярно відвідуємо тематичні семінари й виставки, щоб бути в курсі усіх сучасних технологій озеленення.

Наша мета - створити ефективний проект на ділянці будь-якого розміру та супроводити його від стадії розробки дизайну до стадії кінцевої реалізації, забезпечивши клієнта повним пакетом документації та детальними рекомендаціями з догляду.

Обслуговування ділянки - видалення бур'янів, боротьба зі шкідниками, реанімація газону і монтаж поливу - також входять в нашу професійну компетенцію.

Ми пропонуємо тільки найкращі види вітчизняного та європейського посадкового матеріалу і агрохімії, враховуючи побажання і фінансові можливості кожного клієнта окремо.

 
 
Консультації фахівця дендролога
Консультації фахівця дендролога
800 грн/виїзд

 • Вирішення проблем з газоном;
 • Рекомендації з боротьби із шкідниками;
 • Методології лікування хвороб;
 • Діагностиці хвороб декоративних і плодових рослин;
Дизайн проекту
Дизайн проекту
900 грн/сотка

Грамотна організація простору на земельній ділянці, зонування, облаштування двору, саду, ігрової зони, попередня візуалізація дизайну в об'ємі.

Ескіз / Візуалізація / Робочий Проект / Кошторис

Передпроектні роботи
Передпроектні роботи
Очищення території

Підготовка під озеленення та благоустрій, прибирання території, підняття рівня ґрунту, зміна ландшафту.

Газон
Газон
 • Облаштування рулонного газону
 • Облаштування посівного газону
 • Посів газонних трав

Давно мріяли походити босоніж по м'якій прохолодній галявині?

Дозвольте собі таке задоволення вже цього сезону!

Посадка саду
Посадка саду
Посадкові роботи — 30% від вартості матеріалу

Прогресивні технології дозволять відпочити під соковитою кроною дорослих дерев у вашому саду вже цього літа. Зверніться до наших фахівців, подаруйте затишок собі і своїм близьким.

Дерева / кущі / плодовий сад

Озеленення декоративними рослинами
Озеленення декоративними рослинами

Тенденції життя в сучасному місті диктують нові умови навіть у благоустрої території: елементи озеленення повинні компактно розташовуватися в просторі та нести корисне навантаження. Ми пропонуємо ефективні рішення з урахуванням значущості кожного квадратного метра площі.

Земельні роботи
Земельні роботи
160 грн/м3

Земельні роботи: доставка, розвантаження, розвезення, планування, трамбування, перемішування, полегшення ґрунту. Все, що знадобиться для реалізації благоустрою.

Геопластика
Геопластика
Зміна рельєфу, терасування.

Перетворити неприступні пагорби на привабливі тераси, розділити ділянку на функціональні і декоративні зони, навести затишок на невеликій ділянці, грамотно оформити геометрично непропорційну ділянку допоможуть наші фахівці і ваша необмежена фантазія.

Реанімація газону
Реанімація газону
від 65 грн/м2

Усі можливі та найбільш поширені проблеми газону знайомі нашим фахівцям. Призначимо лікування і коректно реалізуємо заходи.

Висихання, випадіння газону / Мох на газоні / Лисини / Бур'яні рослинність

Боротьба з шкідниками і хворобами рослин
Боротьба з шкідниками і хворобами рослин

Сад можуть здолати як випадкова хвороба, так і перманентні шкідники. Відсутність своєчасної реакції часто призводить до втрати дорогих рослин. Наша група виконає діагностику і лікування зелених насаджень будь-якої складності.

Хімічна обробка саду і газону
Хімічна обробка саду і газону
600 грн/балон

Проводити хімічної обробки треба як профілактично, так і вже при локалізації проблеми, що проявилася.

При профілактиці дія відбувається на попередження, і хвороботворні організми - просто не з'являються, тоді, як при локалізації проблеми, що вже проявилася, лікування проводиться у декілька етапів для перекриття різних поколінь: дорослих особин і личинок. Природно, при нехтуванні профілактичною обробкою надалі доводиться витрачати більше хімікатів / дерево залишається пошкодженим / залишається можливість повторного зараження, оскільки хвороба може переміщуватися.

Внесення добрив
Внесення добрив
25 грн/м2

Основна користь зелених насаджень полягає в тому, що вони збирають вуглекислий газ з повітря, очищаючи його. Але для зростання потрібні й інші елементи. Саме для цього вашому газону, деревам і кущам потрібна регулярне підгодовування азотовмісними добривами.

Проведемо як разове підгодовування, так і сезонні роботи з внесення натуральних або хімічних добрив.

Сезонні роботи
Сезонні роботи
 • Консервація / розконсервація газону;
 • Вичісування / аерація / полегшення ґрунту;
 • Обрізання та хімобробка дерев;
 • Внесення сезонних добрив;
Регулярне обслуговування
Регулярне обслуговування
від 4 000 грн/місяць

Комплекс робіт з догляду за вашим садом. Вам залишиться тільки насолоджуватися його красою!

Системи автоматичного поливу
Системи автоматичного поливу
≈ 4 000 $ сотка

Ручний полив виснажливий та непостійний. Газонні трави після доби без поливу починають гинути, а травостій мінятися, що спричинить його нерівномірність і неоднорідність. Віддайте ці турботи автоматиці!

Освітлення
Освітлення

Освітлення саду - невід'ємний атрибут сучасного дизайну. Якщо ще двадцять років тому світильники зовнішнього освітлення дивували різноманітністю форм, то сьогодні точки підсвічування можуть розташовуватися в неочікуваних місцях і вдень не привертати жодної уваги, але при цьому прекрасно виконувати свої функції вночі.

Мощення
Мощення

Зелений запашний сад потребує своїх глядачів: і як приємно походити по свіжому газону босоніж! Але все ж таки, якщо ви переміщаєтесь по деяких траєкторіях частіше, доцільніше прокласти там доріжку. А що вже говорити про автомобільні стоянки!

 • Легке мощення;
 • Покрокові доріжки;
 • Садові доріжки;
 • Екопарковки (пластик / бетон);
 • Мощення каменем або ФЕМ;
Підпірні стіни, протизсувні заходи
Підпірні стіни
Протизсувні заходи

Підпірні стіни можуть бути як декоративними - для зонування території, так і функціональними - продиктовані рельєфом. Видів організації підпірної стіни дуже багато: одні можуть мати дуже естетичний вигляд, інші - ховатися під зеленим газоном.

Водоемы и водные сооружения
Водойми і водні споруди

Дві величезні теми, окремі ніші в ландшафтному дизайні це - декоративні водойми та басейни. І перші, і другі вимагають особливого підходу до організації біосистем. Проте їхня спільна риса - якісне перетворення вашої ділянки та баланс термообміну.

Прайс